Produkty firmy COPPEX


Firma COPPEX spol. s r.o. (původně COPIA Profi) zajišťuje komplexní služby při zařizování kancelářských prostor přístrojovou technikou, nábytkem i nezbytnými kancelářskými doplňky.

Kopírovací a multifunkční stroje
Naše firma je autorizovaným prodejcem kopírovacích strojů značek SHARP a KONICA - MINOLTA . Dále nabízíme stroje značek CANON a Triumph Adler . Dodáváme výhradně digitální, černobílé i barevné kopírovací a multifunkční stroje podle potřeb našich zákazníků - od osobních a malých strojů až po výkonné kopírky pro velké pracovní kolektivy.


Telekomunikační technika
V oblasti telekomunikační techniky nabízíme analogové i digitální telefonní ústředny, faxy, záznamníky, telefonní přístroje značek Panasonic, Canon, Siemens aj. a další nezbytné příslušenství. Jsme autorizovaným prodejcem mobilních telefonů včetně aktivací Telefonica O2 a T-mobile. Nabízíme také zprostředkování telefonních přípojek, přípojek ISDN a ADSL včetně technických konzultací a administrativních formalit.


Prezentační technika
Kompletně vybavujeme školicí a prezentační místnosti, a to LCD projektory, zpětnými projektory, vizualizéry, interaktivními tabulemi, plátny, flipcharty, lištovými systémy a funkčním nábytkem. Součástí těchto dodávek může být i ozvučení nebo vybavení řídicím systémem s dotykovými obrazovkami pro ovládání celé místnosti.
Orientujeme se na značky SHARP, HITACHI, SONY, PANASONIC, UMAX, A+K, MW.

V oblasti prezentační techniky jsme autorizovaným partnerem společnosti Mediatronic a Fast. Stránky těchto firem používáme k naší prezentaci produktů.


Výpočetní technika
V rámci komplexních dodávek zajišťujeme našim zákazníkům také značkovou výpočetní techniku - stolní i přenosné počítače a periferie HP, COMPAQ, LENOVO-IBM, ASUS, ACER, SAMSUNG, MINOLTA včetně dodávek SW. Dodáváme i standardní sestavy PC dle přání a požadavků zákazníka.


Foto - Video
Sortiment foto-video zahrnuje jak klasické, tak i digitální fotoaparáty pro amatéry i pokročilé, videokamery standardní i digitální včetně bohatého příslušenství a doplňků.


Drobná kancelářské technika
Nedílnou součástí dodávek kancelářské techniky jsou i drobné kancelářské přístroje, které dnes patří k běžným doplňkům moderní kanceláře. Jsou to především skartovací stroje, laminátory, řezačky, vázací stroje, elektronické diáře a kalkulačky.


Spotřební materiál
Do všech zařízení dodáváme spotřební a provozní materiál, především tonery, cartridge, pásky, náplně, folie, kroužky, sponky, apod.
Pro bezchybnou funkci všech strojů jsou dodávány originální nebo značkové spotřební materiály se zárukou kvality.


Papírenský sortiment
Dodáváme kvalitní xerografický a faxový papír, papír s perforací, barevný a speciální papír, papír pro velkoplošný tisk, folie, obálky, pořadače, desky a další kancelářské potřeby značek Neusiedler, Folex, Pentel, Pilot, Stabilo aj.