Služby firmy COPPEX

Během desetileté činnosti naší firmy jsme poskytované služby plně přizpůsobili požadavkům našich zákazníků a v současné době nabízíme několik možností jejich realizace.

Můžete tak využít některou z následujících možností:

Prodej a splátkový prodej

Standardním prvkem nabídky služeb je forma prodeje vybraného zařízení. Platba se může uskutečnit prostřednictvím zálohové faktury, platby v hotovosti nebo převodním příkazem s příslušnou splatností. U zákazníků, se kterými máme uzavřenou smlouvu o spolupráci poskytujeme různé nadstandardní služby jako např. zapůjčení náhradního zařízení, prodlouženou splatnost faktur, nebo bezplatné preventivní prohlídky.

Jako rozšířenou nabídku běžného prodeje nabízíme službu splátkového prodeje na 3, 6, 9 a 12 měsíců. Konkrétní podobu prodeje i splátkového prodeje je možno přizpůsobit individuálním požadavkům zákazníka. Prodejní informace získáte na našem obchodním oddělení.
 
Pronájem, leasing

Pokud nechcete investovat své finanční prostředky do nákupu kancelářské techniky, můžete ji získat i formou výhodného leasingu nebo pronájmu. Finanční leasing na 36 nebo 48 měsíců s možností následného odkupu je ideální způsob, jak získat potřebné zařízení bez vynaložení. velkých investic. Spolupracujeme s předními leasingovými společnostmi, ale je možno využít i jinou společnost se kterou již máte dohodnuté výhodnější podmínky.

Forma pronájmu Vás zbaví všech starostí spojených s nákupem, vlastnictvím a servisem kancelářské techniky. Po dobu 36, 48 nebo 60 měsíců účtujeme paušál za pronájem zařízení a částku za služby spojené s jeho užíváním (kopie, servis).

Podmínky pronájmu a leasingu kancelářské techniky Vám poskytne naše obchodní oddělení.


 

Servisní služby

Na celý sortiment našeho zboží zajišťujeme záruční i pozáruční servis včetně dodávek náhradních dílů a spotřebních materiálů. Naši technici jsou pravidelně školeni, aby mohli kvalitně a co nejrychleji opravit Vaši kancelářskou techniku. S nástupem digitální techniky jsou kladeny vysoké nároky na kvalifikaci technických pracovníků, jejich vybavenost, zkušenosti a možnost spolupráce s výrobcem nebo dovozcem zařízení.

Servisní služby zajišťujeme standardně do 24 hodin, v případě servisních smluv zkracujeme interval na 6 až 12 hodin. U produktů vyžadujících pravidelný servis nabízíme uzavření servisní smlouvy, která zvýhodní provoz Vašeho stroje, neboť poskytne delší záruku, slevu na nákup spotřebního materiálu a náhradních dílů a slevu na servisní služby.

Servisní smlouvu je možno uzavřít na nové i starší zařízení, dokonce i na stroj, který nebyl naší firmou dodán. Servisní smlouvy přizpůsobujeme vždy konkrétním podmínkám provozu zařízení a požadavkům zákazníka.

Více informací získáte u našich obchodních a servisních zástupců.

 
Krátkodobý pronájem

Mnoho zákazníků si oblíbilo možnost krátkodobě pronajmout odpovídající zařízení na konkrétní akci. Např.po dobu výstavy Vám poskytneme výkonný kopírovací stroj včetně služeb spojených s jeho provozem. Pro školení nebo firemní prezentaci si můžete zapůjčit LCD projektor s odpovídajícím příslušenstvím (plátno, flipchart, ozvučení, apod.). U všech krátkodobých akcí zajišťujeme instalaci, dopravu, servis i případnou obsluhu zapůjčených zařízení.

Konkrétní podmínky krátkodobých pronájmů kopírovacích strojů, LCD projektorů a prezentační techniky Vám poskytne naše obchodní oddělení.